Нагадаємо, що у квітні 2017 року було розпочато програму по збиранню небезпечних відходів від обухівчан. Встановлено мережу спеціалізованих контейнерів для збирання ртуть містких ламп та батарейок за адресами: вул.Київська,21; вул.Миру,9А; вул.Каштанова,23; вул.Київська,174; мікрорайон Яблуневий,20. Окреме збирання ртуть містких ламп відбувається на сортувальних потужностях ОБУХІВМІСКВТОРРЕСУРСИ з тих відходів, що завозяться з міста. А ще, Обухівська лікарня передала 1 300 ламп, що накопичили за певний час.

Загальний результат виглядає так:

Ртуть містких лам 2 564 шт.

Батарейок та акумуляторів 174 кг.

 

Важливим є той факт, що кількість ламп, що були викинуті у смітник становить 28%, а ті, що принесли до спеціалізованих контейнерів – 72%! Це фантастичний результат!

Чому важливо здавати лампи, а не викидати у звичайні баки? Такі дії значно зменшують ризик пошкодження колби лампи в якій ртуть міститься у паровому стані.

Крім того, мусимо підняти питання про перенесення контейнерів з Яблуневого та Київської, 174. Кількість відходів тут мінімальна, а подекуди контейнери використані не за призначенням: не для пивних пляшок воно там стоїть. Найефективнійшим є результат по контейнеру, що стоїть у магазині «Казка». В цьому напрямку й будемо пропанувати локації.

 

Дякуєм всім ЕКОсвідомим громадянам. #БезпечнийОбухів продовжує свою роботу у 2018, про результати будемо ще інформувати.