ІНСТРУКЦІЯ

що до функціонування тимчасового пункту приймання потенційно небезпечних медичних відходів від населення:

маски, рукавички, серветки, захисний одяг, контактні лінзи.

Під час пандемії COVID-19, з метою запобігання подальшого можливого інфікування населення через безконтрольне поводження з засобами індивідуального захисту (далі ЗІЗ), які використовуються населенням та дрібним бізнесом, що продовжує функціонувати під час карантину, встановлюється наступна процедура:

  1. Всі ЗІЗ, які мали безпосередній контакт із слизовою оболонкою людей, якім не діагностовано захворювання на короновірус, мають збиратися окремо від твердих побутових відходів (далі ТПВ).
  2. Збирання таких відходів має відбуватися у окремі надміцні пакети, які можна щільно зав’язати по наповненню.
  3. Перед поміщення у окремий пакет таких відходів, їх необхідно знезаразити хімічно чи термічно. Бажано, маски розрізати на 2 частини, аби уникнути повторного використання.
  4. ВАЖЛИВО, аби до таких окремих пакетів не потрапляли металеві, скляні та інші предмети, що не входять до списку ЗІЗ. Змішування таких відходів з іншими КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!
  5. Контактні лінзи мають бути сухими (без рідини для догляду за лінзами). Допускається приймання у транспортному контейнері.
  6. Серветки приймаються виключно від використання при догляді за слизовою оболонкою.
  7. Після заповнення, пакет має бути щільно зав’язаний.
  8. Щільно зав’язані пакети необхідно лишити у місці утворення таких відходів на карантин 4-5 днів. Пакет необхідно промаркувати биркою з датою пакування, утворювачем та контактними даними відповідальної особи.
  9. Розмір пакетів має бути не більше ніж 40х38*40 см (розміри вікна завантаження).
  10. Пакети бажано додатково завантажені в картонні коробки, щоб уникнути пошкодження під час транспортування та завантажувально-розвантажувальних робіт.

Звертаємо Вашу увагу, що процес окремого збирання ЗІЗ вимагає додаткових заходів захисту персони, яка безпосередньо задіяна у обслуговуванні такого роздільного збору.

З метою зменшення кількості утворення таких відходів, намагайтеся використовувати багаторазові маски, а рукавички (за можливістю) замінити на дезінфектанти.

Пакети з ЗІЗ, що надходять від установ медичного профілю та роздрібних торгівельних мереж, мають супроводжуватися Актом дезінфекції.

Пункт приймання не буде приймати мішки, які пошкодженні або розірвані!

Відповідальність за транспортування пакетів з ЗІЗ – відповідальність утворювача відходів, як що інше не передбачене окремою письмовою угодою між утворювачем та утилізатором.

Відповідальна особа з боку утилізатора має право відмовити у прийманні відходів в разі порушення пунктів даної інструкції. В разі виявлення порушення після приймання, утилізатор вправі висунути беззаперечні штрафні вимоги до утворювача на суму 1 000 грн за кожне виявлене таке порушення, або повернути такі відходи утворювачу.

Факт подання заявки та передплата свідчать про повну згоду утворювача відходів з нормами даної інструкції.

Тимчасовий пункт приймання розташований за адресою:

м. Обухів, вул. Промислова, 14А.

Час роботи: Пн-Чт з 8:00 – 17:00

Вартість послуги: мішок 35л. – 150 грн з ПДВ

Вартість послуги 60 л. – 210 грн з ПДВ

Пункт працює по попередніх заявках та передплаті.

Гаряча лінія +38 063 3 400 500

Офіс +38 044 3511856